Rejestracja czasu pracy

czas-pracyZajmujemy się montażem, dostawą podzespołów, serwisem i konserwacją systemów rejestracji czasu pracy. Oferujemy bardzo nowoczesne rozwiązania w dziedzinie poprawienia efektywności czasu pracy i obniżenia jej kosztów. Wdrażane przez nas systemy RCP w znacznym stopniu upraszczają wszelkie czynności związane z ewidencją czasu pracy, dodatkowo spełniają wymogi prawne dotyczące dokumentacji przepracowanych godzin. Wszystkie proponowane w naszym asortymencie urządzenia charakteryzuje wysoka jakość i niezawodność w wielu sytuacjach. Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów z m.st. Warszawa i okolic.

Oferujemy:

  • montaż systemów rejestracji czasu pracy (RCP),
  • dostawa podzespołów rejestracji czasu pracy  (RCP),
  • serwis i konserwacja systemów rejestracji czasu pracy (RCP).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Zobacz przykładowy schemat systemu RCP

00

Program do analizy czasu pracy

Program służący do rejestracji, analizy i rozliczania czasu pracy. Rejestracja rozpoczęcia oraz zakończenia pracy dokonywana jest w sposób elektroniczny poprzez zalogowanie się pracownika na terminalu z użyciem karty zbliżeniowej, telefonu lub kodu QR. Na podstawie historii logowań odczytanych z rejestratorów program dokonuje analizy obecności oraz wyliczenia całkowitego przepracowanego czasu wraz z wyszczególnieniem okresów składowych takich jak nadgodziny, praca w godzinach nocnych, delegacje, urlopy itp. Program jest dedykowany dla działów kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach i jest oferowany w wersjach do obsługi 50, 250 lub 500 pracowników, a także w wersji jedno lub wielostanowiskowej do 3 stanowisk.

Transponder zbliżeniowy

05Brelok zbliżeniowy, zasięg odczytu ok. 50% mniejszy niż dla karty ISO.

Aplikacja do rejestracji zdarzeń

Aplikacja mobilna pozwalająca na użycie tabletu, jako terminala do rejestracji obecności pracowników. Aplikacja może być testowana na dowolnym tablecie z systemem Android w wersji 4.0.3 o minimalnej przekątnej ekranu 7”. Aplikacja wykorzystuje wbudowaną w tablet kamerę do wykonywania zdjęć rejestrujących się pracowników. Możliwość wykonywania i archiwizowania zdjęć osób logujących się na terminalu przy użyciu wbudowanej w tablet kamery w znaczny sposób zabezpiecza system przed próbami rejestrowania się przy użyciu identyfikatorów należących do innych osób i omijania w ten sposób zasad regulaminu pracy.

Terminal RCP

01Terminal służy do rejestracji czasu pracy z wbudowaną kamerą, czytnikiem, interfejsem bezprzewodowym Bluetooth oraz wyświetlaczem dotykowym 7”. Rejestracja użytkowników może się odbywać za pomocą tradycyjnych kart zbliżeniowych, kodów QR (wyświetlanych bądź wydrukowanych) oraz telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android z odpowiednią aplikacją. Dla celów weryfikacji osoby rejestrującej się na terminalu urządzenie może wykonać zdjęcie i przechowywać w wewnętrznej bazie danych. Dzięki wykorzystaniu komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi, terminal jest łatwy do samodzielnego montażu oraz konfiguracji i nie wymaga podłączenia do żadnego przewodowego systemu transmisji ani użycia dodatkowych kontrolerów lub interfejsów.

Karta zbliżeniowa

02Karta zbliżeniowa cienka z wydrukowanym numerem, rozmiar ISO, możliwość nadruku zdjęcia i tekstu przy użyciu dedykowanych drukarek PVC.

Copyright © 2008 ProService P. Jankowski usługi elektryczne Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. mapa strony
Call Now Button