Promienniki podczerwieni

Firma ProService zajmuje się doradztwem, montażem i serwisem promienników podczerwieni  na terenie m. st. Warszawa. Montujemy elektryczne promienniki podczerwieni, które potrafią działać oszczędniej i wydajniej niż większość konkurencyjnych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie w zakresie skutecznego i taniego ogrzewania to wartości cechujące naszą działalność.

Jak działa promiennik podczerwieni

Promiennik podczerwieni (IR – infrared) to urządzenie przetwarzające energię elektryczną w ciepło pod postacią promieniowania podczerwonego, które jest znakomitym nośnikiem energii cieplnej.

Zastosowanie

Elektryczne promienniki podczerwieni przeznaczone są do ogrzewania konkretnych miejsc, wybranych stref lub stanowisk pracy. Mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą być instalowane zarówno w obiektach mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Ich podstawowym zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego komfortu cieplnego.

Główne zalety oferowanych przez naszą firmę promienników:

  • tanie koszty eksploatacji,
  • nie wymagają kosztownego doprowadzania mediów lub instalacji odprowadzającej spaliny,
  • nie emitują hałasu, kurzu oraz nie wpływają na wilgotność powietrza w obiekcie,
  • bardzo wysoka efektywność grzewcza (100%energii elektrycznej zamienianej na cieplną),
  • elastyczny sposób montażu (m.in. montaż na suficie lub jako podwieszane oraz na specjalnych statywach),
  • niewielkie gabaryty reflektorów ciepła.

W ofercie do ogrzewania  przedstawiamy  trzy rodzaje promienników:

  • promienniki krótkofalowe – cechują się mocnym i błyskawicznym ogrzewaniem;przeznaczone są  głównie do wysokich, słabo izolowanych budynków przy ogrzewaniu stanowiskowym lub strefowym,
  • promienniki średniofalowe– wytwarzają delikatne ciepło uzyskiwane po kilku minutach od włączenia;przeznaczone do obiektów średnio lub dobrze izolowanych, a także do ogrzewania stanowiskowego,
  • promienniki długofalowe – nieświecące urządzenia grzewcze generujące delikatne ciepło w kilka minut po ich włączeniu;przeznaczone do dobrze izolowanych obiektów o niewielkiej kubaturze.

Dlaczego ProService?

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w wyborze, montażu i serwisie elektrycznych urządzeń grzewczych. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, dysponujących specjalistyczną wiedzą merytoryczną i praktyczną. Kładziemy ogromny nacisk na jakość wykonywanych przez nas usług. Nasi eksperci służą pomocą na różnych etapach inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. I kontaktu z firmą Proservice.

Copyright © 2008 ProService P. Jankowski usługi elektryczne Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. mapa strony
Call Now Button