Domofony, wideodomofony

wideodomofonFirma “ProService P. Jankowski” od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem domofonów, interkomów oraz wideodomofonów – zarówno analogowych, jak i cyfrowych. Montujemy domofony i wideodomofony jednoabonamentowe  (przeznaczone do domów jednorodzinnych) oraz wieloabonamentowe (przeznaczone do bloków mieszkalnych). Instalowane przez nas urządzenia z powodzeniem mogą być wykorzystane w biurach, obiektach użyteczności publicznej oraz budynkach mieszkalnych, gdzie istnieje potrzeba monitorowania osób wchodzących, identyfikacja ich. By zapewnić wysoką jakość i żywotność całej instalacji, korzystamy wyłącznie z produktów sprawdzonych i cechujących się małą awaryjnością. Wykorzystujemy między innymi domofony i wideodomofony firm COMMAX, PROEL, LASKOMEX, MIWI-URMET.

Naszą ofertę instalacji domofonów kierujemy do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych z m.st. Warszawa i okolic.

Oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo przy wyborze domofonów i wideodomofonów,
  • zapewniamy dostęp do nowoczesnych urządzeń sprawdzonych producentów,
  • sprawną realizację prac montażowych, cechującą się krótkim terminem realizacji zlecenia,
  • terminowe wykonanie usługi,
  • obsługę doświadczonych pracowników, którzy pracują w swoim zawodzie od wielu lat,
  • konkurencyjne stawki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą “ProService P. Jankowski”.

Zobacz przykładowy schemat cyfrowej instalacji domofonowej

00z

Przeznaczenie domofonu cyfrowego

02Domofon cyfrowy przeznaczony jest do bloków mieszkalnych z jednowejściowymi klatkami schodowymi, kamienic, domów jednorodzinnych itp. Domofon może pracować w układzie wielowejściowym z jednym wejściem głównym (np. furtka w ogrodzeniu) i maksymalnie 64 wejściami podrzędnymi (jednowejściowe klatki schodowe bloków mieszkalnych, kamienic itp.). Domofon obsługuje od 1 do 255 unifonów lub monitorów w każdej klatce.Maksymalna odległość między kasetą elektroniki a panelem zewnętrznym wynosi 30m.Maksymalna odległość między kasetą elektroniki a unifonem (monitorerm) wynosi 150m. Odległość tę można zwiększyć, stosując przewody o większym przekroju.

Centrala domofonu

04Przykładowa centrala sterowana jest przez mikroprocesor, dzięki czemu możliwe jest wiele dodatkowych funkcji i zastosowań, które są nieosiągalne w innych systemach. Rozbudowane programy kontrolne zapewniają bezawaryjną pracę systemu oraz sygnalizację usterek. Funkcje programowania centrali pozwalają na łatwe dostosowanie systemu do określonych wymagań inwestora, np. ilość obsługiwanych aparatów, czasy charakterystyczne (działania rygla, dzwonienia, rozmowy). Dostęp do nich chroniony jest kodem instalatora zabezpieczającym system przed ingerencją osób niepowołanych.

Elektrozaczep

03Elektrozaczep (rygiel elektromagnetyczny) to rodzaj elektrycznego zamka do drzwi sterowanego przewodowo i bardzo szeroko rozpowszechnionego. Stosujemy je w drzwiach, gdzie możliwe jest zamontowanie zamka w ościeżnicy tj. drzwi aluminiowe, drewniane a nawet metalowe.

Unifon

01Unifony przeznaczone są zarówno do domofonów analogowych jak i domofonów cyfrowych. Przykładowe cechy: wersja z przyciskiem do sterowania urządzeniem dodatkowym, np. napędem bramy wjazdowej; unifon pełni dodatkowo funkcję dzwonka do drzwi – wyposażony jest w moduł gongu i zaciski do podłączenia przycisku dzwonkowego; unifon wymaga zastosowania dodatkowego zasilacza, który może zasilać grupę kilkunastu unifonów; unifon z przełącznikiem umożliwiającym skokową regulację głośności wywołania.

Zobacz przykładowy schemat analogowej  instalacji wideodomofonowej

00

Wideodomofon z dodatkowym sterowaniem bramy

05Model z dodatkowym przyciskiem otwierania bramy. Przeznaczony jest do systemów. Posiada wysokiej jakości cyfrowy ekran 7″ z podświetleniem LED dzięki czemu wyświetlany obraz jest kontrastowy i wyraźny. Obsługuje dwa wejścia – kamery jednoabonentowe lub wieloabonentowe Dodatkowe gniazdo interkomowe umożliwia nawiązanie komunikacji wewnętrznej pomiędzy kilkoma odbiornikami wewnątrz lokalu (funkcja interkomu).

Elektrozaczep

03Elektrozaczep (rygiel elektromagnetyczny) to rodzaj elektrycznego zamka do drzwi sterowanego przewodowo i bardzo szeroko rozpowszechnionego. Stosujemy je w drzwiach, gdzie możliwe jest zamontowanie zamka w ościeżnicy tj. drzwi aluminiowe, drewniane a nawet metalowe.

Unifon interkomowy do monitorów analogowych

02Cechy: współpraca z monitorem na poziomie jednego lokatora (w systemach wieloabonentowych analogowych); paging pomiędzy stacjami; sterowanie zamkiem; zasilanie 13V DC (z monitora); instalacja 4-przewodowa (monitor – unifon).

Kamera natynkowa

03Cechy: kamera kolorowa; nadtynkowa; doświetlenie diodami światła białego; kamera CMOS; kąt widzenia w pionie: 55 stopni , w poziomie: 75 stopni; standard sygnału video PAL; instalacja czteroprzewodowa + obwód elektrozamka ; współpracuje z monitorami czteroprzewodowymi; wymiary panela czołowego 142/101/32 (wys/szer/gł) mm.

Kamera z dwoma wyjściami przekaźnikowymi

06aCechy: kamera kolorowa; metalowa, natynkowa; kąt widzenia w pionie: 55 stopni , w poziomie: 68 stopni; standard sygnału video PAL; regulacja kąta widzenia (w pionie: 12 stopni); doświetlenie diodami światła białego; instalacja czteroprzewodowa + obwód elektrozamka + obwód bramy; współpracuje z monitorami czteroprzewodowymi.

Copyright © 2008 ProService P. Jankowski usługi elektryczne Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. mapa strony
Call Now Button