Automatyka bramowa

bramaJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu, serwisu i sprzedaży automatyki bramowej. W naszej ofercie znajdą Państwo automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych oraz szlabany. Oferujemy również systemy umożliwiające zdalne ich otwieranie oraz zamykanie.

Oferowane przez nas bramy, są sterowane za pomocą pilota, co pozwala na otwieranie i zamykanie bramy bezpośrednio z samochodu bez konieczności wysiadania i otwierania jej ręcznie – szczególnie przydatne jest to w zimie, kiedy podjazd do budynku jest oblodzony.

Oferujemy:

  • fachowe doradztwo najlepszych rozwiązań,
  • bogatą ofertę napędów bramowych uznanych producentów,
  • profesjonalny montaż przez doświadczonych serwisantów,
  • pełną gwarancję na wykonaną usługę.

Serdecznie zapraszamy klientów m.st. Warszawa i okolic do kontaktu z naszą firmą.

Zobacz przykładowy schemat automatyki do bramy skrzydłowej

00

Napęd do bramy skrzydłowej

01Podczas wyboru napędu do bramy skrzydłowej należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, lecz także podstawowych parametrach, które mają wpływ na jego prawidłowe działanie, takich jak wielkość skrzydeł bramy, wymagany kąt otwarcia oraz intensywność pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo napędy dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram skrzydłowych.

Zobacz przykładowy schemat automatyki do bramy garażowej

000

Napęd do bramy garażowej

002Funkcjonalne i nowoczesne napędy do bram garażowych dostosowane są do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości oraz szybkości otwierania bram. Szeroki wybór produktów o zaawansowanych parametrach technicznych oraz dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i bezpieczeństwo są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom i zaspokoić indywidualne potrzeby każdego użytkownika. Napędy do bram garażowych są gwarancją komfortowej i bezawaryjnej pracy bramy garażowej przez długie lata, oszczędzając czas i energię.

Zobacz przykładowy schemat automatyki do bramy przesuwnej

0000

Napęd do bramy przesuwnej

0001Odpowiednio dobrany napęd bramy przesuwnej jest elementem odpowiedzialnym za komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niczym serce bramy wprawia ją w ruch, niezmiennie i niezawodnie kierującym działaniem bramy. NAsza oferta to nowoczesne siłowniki idealnie dostosowane do różnorodnych rozmiarów, ciężaru, częstotliwości i szybkości otwierania bram przesuwnych, dzięki czemu sprawdzają się idealnie zarówno na posesjach prywatnych, lecz także we wspólnotach mieszkaniowych.

Zobacz przykładowy opis szlabanu

00000

Szlabany

000001Szlabany elektromechaniczne są najczęściej stosowanym typem szlabanów. Głównym elementem szlabanu jest motoreduktor składający się z silnika zasilanego napięciem 24V zapewniającym szybką i sprawną pracę. Nowoczesne szlabany elektromechaniczne idealnie nadają się do obiektów publicznych, wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorstw i zastosowań przemysłowych.

Copyright © 2008 ProService P. Jankowski usługi elektryczne Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone. mapa strony
Call Now Button